PROGRAM

Torsdag 9. juni

Fredag 10. juni

Lørdag 11. juni

19.00 Ryan van Kriedt (DJ) 

Intimkonsert med Mick Harvey + Amanda Acevedo / JP Shilo / Oslo Strings + Q&A med Arvid Skancke-Knutsen

22.00  Sten Ove Toft (DJ)

13.00 Mettson (skolekonsert)

17.00 Dørene åpner

Hovedscenen i Bryggeriparken:

17.30 Djs

18.30 Kenneth Ishak

20.00 Jonathan Bree

21.30 Mettson

23.00 Jaga Jazzist

00.15 Fra det Onde (Emil & Elviras Studio)

17.00 - 23.00 DJ Ivar og Oliver Eidem

(Matchstick Sun & Son)

17.00 - 23.00 DJ Ryan McPhun (Ruby Suns)

17.00 - 22.00 Kirkens Bymisjon og Kråkereiret

(mocktailbar og ungdomstilbud)

18.00 - 03.00 Klubbprogram (House of Foundation)

18.00 - 19.30 Martin Bjønersen (i bakgården)

19.30 - 21.00 DJ One Spirit (i bakgården)

21.00 - 22.00 Fuga (Live) (i bakgården)

22.00 - 00.30 DJ Sotofett

00.30 - 03.00 Prins Thomas

11.00 Dørene åpner

11.00 - 17.00 Kunstprogram (gratis og for alle aldre!)

Ann Kristin Aas, Erik Pirolt, Leif Holmstrand, Elisabeth Thorsen, Jessica Williams, Kurt Johannessen, Unn Fahlstrøm, Kjell Bjørgeengen, Stein Rønning, Den elektriske tannlegestol, HOTBOX, Bruce Naigles skulpturstudio (åpent studio)

11.00 - 17.00 Escape box & skyting på blink (Evasion)

12.00 - 15.00 (gratis og for alle aldere!) 

Maleworkshop for barn (Shachar Fishbain)

Trykkeworkshop for barn (Trykkeriet)

Imaginary Realities – et møte med cosplayverdenen

(Yellowcake Creations og CryoCanine)

12.00 - 17.00 (gratis og for alle aldere!) 

Messe, messe, messe, Gullberg & Bostadløkken, Minuskel Forlag, Jippi forlag, No Comprendo Press, Spartacus Forlag, Splittet Kjerne, Camino bok/forlag, H//O//F, AFV Press, Blomster & Bureau, Sheep Chase Records

12.00 - 24.00 Matservering

Plateful, Café Riis, Eidems på  tur, Munnvold, Widunderbar

12.30 - 17.00 (gratis og for alle aldere!) 

12.30 James Batchelor (dans i Bryggeriparken)

13.15 Bára Sigfúsdóttir/Eivind Lønning (dans)

14.00 Opplesninger på House of Foundation

Morten Langeland, Ingvild Lothe, Kjersti Wøien Håland, Leif Holmstrand, UKON, Elisabeth Thorsen (performance)

14.00 - 17.00 Ghettotrykk + DJ (Trykkeriet / Blank Blank)

15.00 Ansiktsmaling (Mous / Klovnen Missy)

15.00 Trykk på tekstiler (Blank Blank)

15.00 Jimi Tenor (utenfor Emil & Elviras studio)

15.00 Opplesning (Splittet kjerne)

15.00 - 18.00 Dj Sin spiller i bakgården på House of Foundation 

17.00 - 23.00 DJ Ryan van Kriedt 

(Brian Jonestown Massacre, Dead Skeletons)

DJ Peter Holmstrom

(The Dandy Warhols, Pete International Airport)

Hovedscenen i Bryggeriparken

17.15 Mick Harvey

18.45 Whammyboy

20.00 Daughters of Reykjavik

21.15 Smerz

22.00 Hello Departure (på House of Foundation)

23.00 Cezinando

24.00 Jimi Tenor (Emil og Elviras studio)

01.00 Andre Bratten (Emil og Elviras studio)

Klubbprogram (House of Foundation)

15.00 - 18.00 DJ Sin (i bakgården)

18.00 - 21.00 Kokk n Roll (i bakgården)

21.00 - 22.00 Marius Våreid (live) (i bakgården)

23.00 - 00.30 Espen Haa

00.30 - 03.00 DJ Fett Burger